Skip to content

ایران دارای هرگز – Iran Never Rests

February 27, 2010

IRAN: Opposition leader Mir-Hossein Mousavi calls 22 Bahman celebrations ‘engineered’

There is no peace…therefore there is no restful nights or days. We must be vigilant to understand what is happening now….right now….right now. Be present to the moment in time. This is it!

Now I’m going to provide the article in Persian….keep it simple.

منبع : لوس آنجلس تایمز بابل و فراتر از
یدلایمخیرات 2010 فوریه 27

ایران رهبر مخالف میر حسین موسوی ، دولت به هدر رفتن منابع عمومی در نشان دادن نیروی عظیم علیه اپوزیسیون ، در نظر او اولین تظاهرات عمومی برنامه ریزی شده از متهم موفق به مختل یدلایمخیرات فوریه 11 بزرگداشت سالگرد انقلاب 1979 ایران.

اما در مصاحبه ای طولانی مدت منتشر شد شنبه ، پیشنهادات موسوی چند خاص در چه مخالف باید انجام بعدی ارائه می گردد. در حال حاضر ، موسوی گفت او و رقم مخالفت شخص مهدی کروبی را برای کسب اجازه برای برگزاری تجمع خود و رسیدن به بیشتر ایرانیان را فشار دهید.

“افزایش سطح آگاهی مردم تنها در تظاهرات خیابانی به دست نه ،” او در مصاحبه منتشر شده توسط او فارسی زبان اخبار سایت Kaleme.com گفت. “بالا بردن سطح آگاهیهای عمومی در خصوص استراتژی اصلی جنبش سبز است.”

اختلاف ایران یدلایمخیرات ژوئن 12 انتخابات ریاست جمهوری و عواقب آن همچنان به تسلط بر سیاست های داخلی کشور. رهبر ایران ، علی خامنه ای ، توصیف مخالفان به عنوان یک طرح مورد حمایت غرب به تضعیف نظام ، خواستار آن شدند که رهبران آن تعظیم به اصرار او که رئیس جمهور محمود احمدینژاد ، cleanly reelected شد.

“بعد از آشوب و فتنه گری در انتخابات نفی رای مردم و توهین علیه نظام اسلامی بود ،” او گفت : پنج شنبه ، در دیدار با آیت الله علی اكبر هاشمى رفسنجانى و روحانیون دیگر. “بعضی از افراد این گناه مرگبار توسط امتناع خود را به تعظیم به قانون متعهد است.”

خیلی بیشتر از مصاحبه موسوی در زیر وارد نمایید.

موسوی زده تن در حد متوسط. او به صراحت نه تکرار چالش او از نتایج انتخابات ، به آنچه می تواند به عنوان نرم شدن موضع خود را تفسیر می شود. او همچنین ارائه حرکات conciliatory نسبت به کسانی که از مخالفت را پشتیبانی نمی کند ، برسمیت شناختن آن سرنوشت ایرانیانی که دارای دو جنبه متخاصم و نسبت به اهداف جنبش خود و روش ها.

“من مخالفت با توهین به کسانی که به بی اعتباری شعارهای جنبش سبز ،” او گفت. “هر کس است قرار نیست که از نظر ما باشد. همه ایرانیان ، به جز گروهی از قاتلان و کارد بزرگ و سنگین – wielders هستند ، برادران و خواهران. حتی نیروهای نظامی و پلیس هستند و برادران ما می دانیم و آنها مجبور به اعمال خشونت قرار میدهد. ”

اما شدت محکوم کرد موسوی اقدامات اخیر مقامات ایران است.

او dissected مکانیک از یدلایمخیرات فوریه 11 تظاهرات به طور گسترده ای به عنوان یک پیروزی برای سخت سران افراطی شناخته می شود. دولت ، او گفت ، “مبالغ گزاف شده توسط بسیج اتوبوس ها و قطارها در سراسر کشور” و کارمندان دولت مجبور صرف اداره دفاتر برای حضور در این تجمع در تلاش برای “کسوف یا خسوف” با حضور جنبش سبز است.

“تجمع این سال ، مهندسی بود” او در مصاحبه ای گفت.

“هرگز به نظامی بسیاری ، پلیس و نیروهای امنیتی در خیابان ها در سالگرد انقلاب مستقر شده بودند ،” او گفت. “درمان با خشونت و وحشی در نقاط مختلف شهر تهران بی سابقه بود”.

با وجود نشان دادن ببینید و از نیروی بسیج ، وی گفت ، میدان آزادی ، که این تجمع برگزار شد ، نسبتا خالی باقی مانده است. او گرفتار رفتار دولت به که شاه محمد رضا پهلوی ، شاه مخلوع که به او گفت : مجازات کارکنان دولت که حاضر به نشان دادن حمایت عمومی برای او.

با این حال ، موسوی اذعان کرد که این تجمع برای شکست جنبش سبز بود ، جنبش مخالف برای او که به عنوان یک دست نشانده از خدمت او زد و در مقابل احمدینژاد در سال گذشته مورد مناقشه انتخابات ریاست جمهوری از دست داد.

“جنبش سبز از دست رفته فرصت تاریخی به دلیل رژیم eclipsed حضور خود را ،” او گفت. “با این حال ، آن بود بسیار بیشتر و مضر به رژیم از جنبش به دلیل پوشش تا واقعیت هرگز نتیجه در [جنبش] حذف. من مطمئن هستم که این سرکوب گسترده خواهد شد و گسترش تعمیق جنبش “.

اما فراتر از آن ، موسوی ارائه شده بتن کمی راهنمایی و یا پیشنهادات تاکتیکی برای جنبش اپوزیسیون است که چهره های تیره روز های آینده شد. این هفته ، سر از تهران سپاه پاسداران اعلام کرد قصد دارد تا دو برابر تعداد پایگاه برای مسلح طرفدار دولت شبه نظامی بسیجی در پایتخت ، به ویژه در مناطق شمالی و غربی هستند که در نظر گرفته hotbeds از اپوزیسیون هستند.

موسوی تصریح کرد به جای نارضایتی دیرین اصلاح طلب طیف و جناح سیاسی خود را در مقابل تند روها غالب در جمهوری اسلامی است.

“به دنبال نام در موضوعاتی مانند آزادی ، حقوق بشر ، مبارزه ضد تبعیض ، تحمل مخالفت و مبارزه با فساد در انجام هر گونه جرم تلقی نمی شود ،” او گفت. “و هر گونه مخالفت با این خواسته های مشروع دیکتاتوری نشان می دهد و اعوجاج از انقلاب اسلامی است.”

موسوی افزود : “در مورد این مطالبات به طور ملاقات نشده ، از سقوط مداوم در مشروعیت نظام را انتخاب تا سرعت”.

— برزو Daragahi در بیروت

Advertisements
2 Comments leave one →
  1. February 27, 2010 10:24 pm

    Hi,

    Just to let you know, this translation is REALLY REALLY bad! If you put it through Google or any of the online translators, you will never get comprehensible Persian. None of it makes any sense I’m afraid.

    • February 27, 2010 10:27 pm

      If anyone knows a better translation software than Google then I will use it! Thanks for letting me know!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: